Kartové hry zadarmo

Blackjack

Napriek tomu, že ho pozná každý kartový fanúšik a zdá sa byť jednoduchou kartovou hrou podobnou hre OKO, opak je pravdou. Základné princípy Blackjacku sú jednoduché, ale stratégie ako poraziť dílera si vyžadujú kumšt, triezvu myseľ a detailné poznanie pravidiel a stratégie tejto krásnej hry. Uvedomiť si, že dosiahnuť súčet 21 nie je cieľom hry, je veľmi dôležité. Ním je práve poraziť dílera. Blackjack sa hráva s 1 až 8 balíčkami kariet. Pre úspech v hre je skutočne dôležité osvojiť si základnú stratégiu Blackjacku, o ktorej sa dočítate na našej stránke.

 

Baccarat

Klasika v kartových hrách je neodmysliteľnou súčasťou kasín. Svoj vznik datuje do čias francúzskej šľachty, odkiaľ sa šírila až do USA, kde sa úspešne udomácnila. Baccarat je obľúbená vďaka svojej jednoduchosti a veľmi nízkej výhody kasína pri hre obľúbenej stávkovej kartovej hre (< 2%). V podstate je úspešnosť výhry blízka 50% ako pri hode mincou. Spolu s rýchlym vysvetlením pravidiel a jednoduchou stratégiou je pútavosť pre hráčov ešte vyššia. Pri Baccarate preto zostávate dlhšie v hre a potenciál výhier je takisto vyšší oproti iným hrám, s vyššou výhodou na strane kasína.

 

Videopoker Jacks or Better

Kedysi známy ako Draw Poker už dnes nik nenazve inak ako Jacks or Better. Aj keď sa sprvoti môže zdať, že je nevýhodnejší ako klasický poker hlavne z dôvodu, že výherná kombinácia vzniká až od najnižšieho páru J,J, opak je pravdou. Miera návratnosti je viac ako 99% pri správne zvolenej stratégii a využití maximálnych stávok. Pri Royal Flush postupke je možné získať až 800 násobok vkladu za predpokladu maximálnej stávky. Vyskúšajte si túto hru zadarmo a uvidíte, že ide o jeden z najvýhodnejších typov pokru.